Ostatní

Další fotka k 3x22

26. dubna 2012 v 19:16 | Pavlína

Influence Affair Dinner

22. dubna 2012 v 14:27 | Pavlína
Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie.

Synopse k 3x22 The Departed

21. dubna 2012 v 18:44 | Pavlína
TAJNÝ HRDINA - Jeremy, který je rozhodnutý ochránit svojí sestru, učiní rozhodnutí, kterým vše změní. V současné kruté situaci touží Elena po době, kdy bylo vše jednodušší a její rodiče Grayson a Miranda, i teta Jenna byli stále naživu a její největší starostí byl vztah s Mattem. Stefan s Damonem odjíždějí mimo Mystic Falls, ale brzy Elena jednoho z nich potřebuje a tak se rozdělí. Caroline s Tylerem musí učinit rozhodnutí, které změní jejich život. Bonnie uzavře tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

PaleyFest

11. března 2012 v 18:49 | Pavlína
Přidávám sem fotky z PaleyFestu, kde probíhal The Vampire Diaries panel. Promítal se i nový díl 1912, na který už 3 týdny čekáme. Pro zobrazení všech fotek klikněte na obrázek a dostanete se tak do galerie.

3 fotky k 3x18

9. března 2012 v 19:31 | Pavlína

Nenpřítomnost

2. března 2012 v 20:32 | Pavlína
Omlouvám se, že tu teď skoro vůbec nejsem, ale mám dovolenou a jsem doma...nejdřív tu nebyl net...teď tu sice je, ale jsem pořád pryč....v neděli se vracím, takže pak budu zase přítomná :)

Nylon Party

14. února 2012 v 21:22 | Pavlína

Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie fotek.

MBFW

13. února 2012 v 19:57 | Pavlína

Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie fotek.

Diplomek od Cumelky

12. února 2012 v 22:38 | Pavlína
Dostala jsem od CuMelKy krásný diplomek za spřátelení :)

MBFW Venexiana Fall

12. února 2012 v 12:41 | Pavlína

Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie.

MBFW Monique Lhuillier

12. února 2012 v 12:17 | Pavlína

Kliknutím na obrázek se dostanete do galerie.

Můj názor na 3x14

11. února 2012 v 16:14 | Pavlína
Takže po dlouhé době přidávám zase svůj názor na poslední díl.

Přišlo mi, že Elijah je také zakoukaný do Eleny a to hned v 1. scéně, když jí zachránil před Rebekah, tak jak na ní koukal a usmíval se a to i v ostatních scénách. Mám ho ráda...tu jeho morálku a čest...dodržet slovo, které dá. Vím, že jednou to slovo nedodržel, když zachránil Klause, ale přeci jenom jeho rodina je pro něho důležitější. A ten slib, že jí dá opět dohromady dal mnohem dřív...
Rebekah je taková zvláštní povaha...chová se jako rozmazlený spratek, ale když o ní někdo projeví zájem a chová se k ní hezky, tak je hned dotčená. Myslím, že jediní blízcí byla vždy její rodina a neměla žádné opravdové kamarády ani lásku a to jí chybí. Proto se také cítila hodně dotčená Eleninou zradou, když jí probodla, protože jí věřila. A Matta, který se k ní zachoval hezky pak chtěla zachránit. Ale Kol to je opravdu parchant a rozmazlený fracek...nesedí mi už od 1. scény. A vůbec nevím, co je na něm tak krásného, jak se nad ním plno holek rozplývá...přitom měl jenom pár záběrů. A ani nad jedním záběrem se nedá jásat nad jeho chováním.....
Je vidět, jak Caroline obtěžuje Klausův zájem. Líbilo se mi, jak se snažila v šatníku najít jakékoliv jiné vhodné šaty, aby si nemusela vzít ty od Klause. A když na všechno Klaus narážel, tak jak se mu to snažila rozmluvit. Také se mi líbilo, že se nebála vmést všechno co si o něm myslí Klausovi přímo do očí. A nechápu fanoušky Klause a Caroline...ještě se mezi nima nic vlastně neodehrálo a už si je přejou mít spolu? To si nepamatujete co všechno Klaus udělal? (že zabil Jennu, chtěl zabít Jeremyho, ovlivnil Stefana a ten přišel o svojí lidskost a přinutil ho kousnout Elenu, dále ovládal Tylera a plno jiných věci). Caroline tím zničil vztah s Tylerem a to mu má tohle odpustit?...před tím všichni chtěli Caroline s Tylerem a teď najednou na něho zapomněli, protože se ukázalo, že o ní jeví zájem Klaus. A proč teď Tyler není v seriálu? Protože ho teď díky tomu nemáme na očích a můžeme tak sledovat Caroline s Klausem. Ale musím uznat, že se mi líbilo, jak jí na konci poslal ten obrázek. Vlastně Klaus by takový nejspíš nebyl...Rebekah měla pravdu, že tohle z něho udělal Mikael...takže je mi ho i docela líto....
Dále se mi líbilo jak Rebekah řekla Eleně, že ne všechno se točí jenom kolem ní. Konečně jí to také někdo řekl. Elena si poslední dobou myslela, že je středem pozornosti a všichni jí budou obletovat a o všem může rozhodovat jenom ona. Tanec Eleny a Damona byl pěkný a Stefan pěkně žárlil a musel se hned k Eleně připlést. Pak přišlo to, co mě hrozně naštvalo. Jak mohla Elena po tom všem takhle Damona zradit? Ano promluvit si s Esther bylo důležité, ale mohla to vyřešit jinak. A to nejhorší bylo to, co mu řekla...že jeho láska je problém. Damon pro ní dělal všechno...pořád dokola jí zachraňoval zadek a ona s ním jedná jak kdyby to byl kus hadru. A to si hraje pořád na morálku a kdo by se měl jak zachovat a co je správné a co ne...v tom případě by měla vědět, že tohle správné nebylo! A také jak pak zradila Elijaha a přitom mu dokázala koukat do očí! Mohla alespoň pohledem naznačit, že to nemá pít! A Stefan mi také pěkné pil krev, jak Damonovi řekl, že by se měl přestat chovat jak kontrolující se kretén. Přitom on se kontroloval celé 2 série, když ucítil jenom kapičku lidské krve. A prý, že mu až příliš na Eleně záleží a že jeho láska je problém a co dělal dřív on? Celá ta scéna na konci mezi Stefanem a Elenou byla tak trapná. Jak se Elena doprošovala, aby si Stefan přiznal, že jí pořád miluje a on si hrál na drsňáka, že ne a pak na mučedníka, že by ho to všechno bolelo.
A na závěr Esther překvapila svým ďábelským plánem (který jí stejně nevyjde :D). Proč zabít jenom Klause, když může zlikvidovat rovnou celou rodinu? :D A bylo na ní vidět, že opravdu líto jí je zničit s nima i Elijaha, protože ví, že on je dobrý a nezaslouží si to.

3x12 3 nové fotky

9. února 2012 v 16:48 | Pavlína

3x14 2 nové fotky

9. února 2012 v 16:37 | Pavlína

Z natáčení 3x14

7. února 2012 v 21:09 | Pavlína

Nové fotky k 3x13 a k 3x14

4. února 2012 v 14:01 | Pavlína
Objevili se nové fotky ke 2 epizodám.
Všechny fotky k 3x13 si můžete prohlédnout ZDE.
Všechny fotky k 3x14 si můžete prohlédnout ZDE.

Čeština do PhotoFiltre Studio

28. ledna 2012 v 16:23 | Pavlína
A pokud neumíte anglicky, tak je možné si do programu stáhnout i češtinu. Stáhnout si jí můžete ZDE.

Až si to stáhnete, tak se vám ukáže zazipovaný soubor. Ten si rozbalíte pomocí programu WinZip a ukáže se vám textový soubor StudioCZ, ten nakopírujete do složky s programem PhotoFiltre a je to :)

PhotoFiltre Studio

28. ledna 2012 v 16:13 | Pavlína
Kdo by si chtěl udělat vlastní layout a neví v čem si ho může vyrobit, tak doporučuji ke stažení jednoduchý prográmek PhotoFiltre Studio. Práce je v něm snadná a dá se v něm vytvořit pěkný lay. Je v plné verzi a v češtině. Stáhnout si ho můžete ZDE.

Nové fotky k 3x14

28. ledna 2012 v 10:56 | Pavlína
Je tu pár nových fotek k této epizodě. Všechny si je můžete prohlédnou ZDE.

Synopse k 3x15 All My Children

28. ledna 2012 v 10:50 | Pavlína
HOD MINCÍ - Elenu šokuje nová Damonova nerozvážnost a navíc je frustrovaná tím, že žádný z jejich přátel s ní nesdílí názor na boj Původních o moc a také na to, jak by měli reagovat. Bonnie a Abby opět stihne osud Bennetových čarodějnic a nachází se při rituálu, aby si usmířili duchy přírody. Elijah dá Stefanovi a Damonovi ultimátum, které Elenu dostane do nebezpečí a tak oba požádají o pomoc Alaricka a Meredith. Mají plán, který je vede k hrozné volbě.

Lindsay R. Garrett v TVD

28. ledna 2012 v 10:39 | Pavlína
V TVD brzy uvidíme novou postavu a to Samanthu Gilbert. Už se o této postavě psalo dříve, ale ještě se nevědělo, kdo jí bude hrát. Teď už je to venku a bude to právě Lindsay. Samanthu uvidíme ve flashbacích v 16. epizodě, která se bude jmenovat 1912.

Synopse k 3x14 Dangerous Liaisons

19. ledna 2012 v 17:25 | Pavlína
KOUZELNÝ VEČER - Elenu překvapí pozvánka na slavnostní ples, který pořádá Klaus ve svém novém sídle. Když se to Damon se Stefanem dozví, oba si stojí za tím, že půjdou s Elenou. Caroline i Matt dostanou pozvánky od svých tajných obdivovatelů. Na elegantním večírku Elena zjistí strašlivý plán, při kterém by mohlo dojít k mnoha úmrtím. Proto se musí dobře rozhodnout, komu tu informaci sdělí. Uvidíme Klausovu nečekanou stránku, kterou odhalí Caroline. Po násilné noci a zničených nadějí, objeví Damon nový způsob, jak všechno vyřešit.

Anketa o nejlepší taneční pár z TVD

18. ledna 2012 v 19:13 | Pavlína
Tady je další anketa a můžete tentokrát vybírat jen ze seriálu The Vampire Diaries. Téma je jasné z názvu, který pár se vám líbí nejvíce? Já rozhodně hlasovala pro Delenu, která má 61% až někde hodně za nima :D je Stefan a Elena s 20% a posledním párem je Klaus a Caroline (kterému já nefandím ani náhodou...pořád doufám, že se to s Tylerem nějak napraví :-/) s 17%.
Za anketu vděčím stránce ninadobrev1.blog.cz


Jarní pořady na Nově

17. ledna 2012 v 17:32 | Pavlína
Ano, Nova konečně přišla se svým jarním programem a konečně do něj zařadila i The Vampire Diaries!!

Mezi zahraniční seriály patří Mentalista III, Tudorovci III, Útěk z vězení III, 24 hodin VI, Kriminálka Las Vegas XI a Upíří deníky.

Hottest TV Stars Stripped Down

16. ledna 2012 v 19:53 | Pavlína
Další anketa, ve které tentokrát můžeme svým hlasem podpořit Ninu Dobrev :)
Zatím je na 1. místě jak jinak než Nina Dobrev s 44%, a za ní je Leighton Meester s 26%.


 
 

Reklama