Spoiler na závěr 2. série

30. dubna 2011 v 15:05 | Pavlína |  Ostatní
Jenna se stane upírem. Krátce poté, co zjistila, že upíří existují, se stala součástí dlouho očekávaného rituálu. V příští epizodě uvidíme 2. část úplňku a Klausův pokus zlomit své prokletí. Jenna v tom hraje taky svou roli a všichni se budou snažit, aby jí před Klausovým obětováním ochránili.
Damona smrtelně pokousal vlkodlak. Vzpomíná na Rose, upírku, kterou pokousal vlkodlak a ona mu pak pomalu umřela v nářučí. Na vlkodlačí kousnutí není žádný lék! Finále je konec Damonovi cesty za celý rok. Udělal spoustu věcí a měl na výběr několik možností, které stejně pokazil. A teď je na konci svého života a musí se smířít se vším, co napáchal. Začíná to od Katherine před 145 lety. Snaží se získat od Eleny odpuštění. Stefan se bude snažit Damona zachránit. Bude odhodlán udělat všechno možné. Tak dlouho čekal na to, kdy jeho bratr zase ukáže svou lidskost, kterou mu vzal před 145 lety. Tak ho teď přeci nemůže nechat zemřít. Jenže neexistuje žádný lék, tak co s tím bude teď dělat? Takové bude finále.
Elena nechce být upírem. Doufala, že Elijahův elixír ji zachrání, jenže Damon vzal věci do svých rukou a dal jí svou krev a tím jí zajistil, že se stane upírem, pokud Klaus v rituálu uspěje. Elena by se sama v upíra proměnit nikdy nechtěla, proto jí scénáristi tu možnost volby vzali a teď nemá na výběr.
Damon se bude snažit získat její odpuštění a bude se muset vypořádat s tím, že jí odsoudil k tomu být upírem. To je jeho největší ponaučení. Můžete milovat někoho z celé hloubi duše, ale stále byste měli myslet na to kým ten člověk je a co chce. Ve finále jí Damon poprosí, aby mu to odpustila a zoufale po tom touží. Díky kousnutí má k tomu větší důvod. Nechce zemřít s vědomím, že ho nenávidí.
Bude to těžké a bude to mít tragické následky a ztráty na životech. Je to upíří show, ve které je v sázce mnoho životů a o tom ta show je. Rituál byl uveden do pohybu a bude potřebovat mnoho obětí. Učinili plno rozhodnutí jako vypravěči a vždy bude nějaké, které nebude moc oblíbené.
Ikdyž některé postavy umřou, nemusíme je vidět naposledy, můžou se vrátit v záběrech do minulosti. To je způsob, jak mohou nechat diváky vidět své favority zase v průběhu děje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byla jsi tu?

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama